Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co, Ltd

Epoksi Reçine Sertleştirici sağlayıcısı!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Sertifikalar
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: her zaman gönderilen ürünler siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç bozulmamıştım.

—— Jerry

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıldır sürmekte ve sağladıkları hizmeti kabul etmeleri beklenmektedir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd. Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd.
工厂鸟瞰图 生产设备 厂区 灌装设备 原料储存罐 生产监控 实验分析 数据检测分析 仓库包装
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Markalar : DIANYOU
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 30,000,000.00-50,000,000.00
Yıl kurulan : 2004
İhracat p.c : 70% - 80%
Verified by
Info marked by “ ” is verified by SGS

Dış Ticaret Kayıt Kayıt Formu

Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

İşletme lisansı

Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co, Ltd 2004 yılında, Zhejiang Nanyang Grubu'nun bir yan kuruluşu olarak kuruldu, Jiaxing Nanyang Plastik Chemical Co. Ltd.'den sonra ikinci kimyasal fabrikasıdır.

Firmamız Ulusal Kimya Endüstri Parkı, Zhapu Liman Alanı, Jiaxing, Zhejiang Eyaleti'nde bulunmaktadır, Şanghay, Ningbo ve Hangzhou'dan yaklaşık 100 kilometre uzaklıktadır, bölge nehir okyanusu kombine taşımacılığı ve ulusal birinci sınıf liman-Zhapu limanına sahiptir. Zhajiasu otoyolu, Hangpu otoyolu, Hangzhou Körfezi Kıyı Köprüsü, Huzhahang yüksek hızlı demiryolu (yapım aşamasında), 01 il yolu ve 07 il yolu ile çevrilidir ve rahat ulaşımın büyük avantajına sahiptir.

Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co Ltd, 60 çalışanı ile 20 dönümlük bir alanı kaplamaktadır. Dört üretim hattımız var ve yıllık üretim kapasitemiz 30000 ton, Çin'de aynı tip ürünlerdeki en büyük verim ve satış üreticisi. Yaklaşık 20 yıllık üretim teknolojisi ve yönetimi tecrübesi ile Jiaxing Nanyang Plastic Chemical Co. Ltd.'e yükselir ve yükselir, en yeni ileri teknoloji ve ekipmanları tanıtır ve profesyonel üretim teknisyenlerinden oluşan bir grup istihdam eder. WNY serisi sıvı epoksi reçine kürleme maddesi MTHPA'nın üretilmesi ve Zhapu liman alanının bölgesel avantajlarına ve kaynak avantajlarına dayanan, dünyanın en büyük anhidrit kürleme maddesi üretim tabanının kurulmasını amaçlamaktadır.

Biz sıkı üretim süreci, gelişmiş ekipman, ürün kalitesi ve üstün performans istikrarı sağlamak için güçlü teknik gücü var, ISO9001 kalite yönetim sistemi belgelendirme ve 14001 çevre sistemi belgelendirme geçti, biz Çin Epoksi Reçine Teknoloji Uygulamalı Derneği üyesi olan İstikrarlı kalite ve üstün performans, ürünlerimiz elektronik, elektrik alanı, yalıtkanlar ve gömme malzemelerinde kullanılmıştır ve ülke çapındaki müşterileri arasında büyük talep görmektedir.

İş felsefesini "birinci sınıf kaliteyi sağlamak ve birinci sınıf itibarı sürdürmek" iş felsefesine, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için "ilk önce müşteri" ilkesine bağlı kalmaktayız.

JIAXING NANYANG WANSHIXING KİMYASAL GİRİŞ ...

İletişim bilgileri
Jiaxing Nanyang Wanshixing Chemical Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Woon

Tel: +86 181 6732 7733

Faks: 86-573

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin